PLATBA A ZASLÁNÍ

Zasíláme denně, v souladu s uvedenými termíny realizace produktů. Přesné termíny realizace produktů najdete zde. Všechny produkty posíláme zdarma na dodací adresu uvedenou v objednávce.


ELEKTRONICKÁ PLATBA NEBO PLATBA KREDITNÍ KARTOU

Tato forma platby je dostupná pro všechny objednávky zadané naší tiskárně. Platby je třeba provést před odevzdáním souborů k ověření. Klienti mají na výběr několik platebních brán a platbu kreditní kartou. Pokud Vaše banka není na seznamu, zvolte ikonu BANKOVNÍ PŘEVOD. Doba zaúčtování se pohybuje od jedné minuty do několika hodin. Bezpečnost transakce: Výměna informací mezi obchodem/servisem a bránami je šifrována na bázi technologie SSL.

PLATBA Sofort

Sofortbanking je rychlý, bezpečný a jednoduchý proces přímého převodu monitorovaného firmou Sofort GmbH. Jedná se o mezinárodní systém online plateb, který používají miliony uživatelů internetu v Evropě. Stačí, když máte účet v internetovém bankovnictví a můžete bezpečně platit online díky SOFORT Banking.

PŘÍMÝ PŘEVOD - PLATBA PŘEVODEM NA ZÁKLADĚ ZÁLOHOVÉ FAKTURY

V podrobnostech objednávky na klientském panelu si můžete vyzvednout zálohovou fakturu. Zaplaťte za objednávku a vložte potvrzení online nebo zašlete na adresu piga@piga.cz. Pro rychlejší identifikaci objednávky připište číslo zakázky.

ODLOŽENÁ PLATEBNÍ LHŮTA

Odloženou platební lhůtu v délce 7 dnů nabízíme pouze školám (včetně vysokých škol), úřadům a veřejné správě. Pro zvolení této formy platby kontaktujte zákaznickou obsluhu na adrese: piga@piga.cz

Faktury

Faktury zasíláme e-mailem do 7 dnů od data ukončení výroby. Pokud potřebujete fakturu dříve nebo si přejete fakturu v papírové podobě, kontaktujte nás.

POKUD STÁLE MÁTE JAKÉKOLI OTÁZKY ZAVOLEJTE / NAPIŠTE NÁM!

420556674622 piga@piga.cz